אמיר לאזרוב

[ רוק ]

ביוגרפיה

מגיל צעיר, עת קנה את האלבום הראשון של AC / DC, תיעל אמיר לאזרוב את חייו לכיוון מוסיקת רוק והוא אכן מימש את שאיפותיו - הן כסולן להקה והן כיוצר עצמאי.

אמיר לאזרוב עלה לארץ מבאקו בגיל 9 והתגורר בפרדס חנה. בגיל 16, בעודו לומד בכפר הנוער הדסים, נחשף ללימודי נגינה (באס) והחל לכתוב שירים. הוא ניגן בלהקה בשם "מרץ", שם פגש את ארז בכר, שימשיך לשתף עמו פעולה בעתיד לבוא. לאחר השירות הצבאי ניצל את זמנו כרבים מהמשוחררים הטריים בשיטוט כלל עולמי שנמשך עשור שלם. לארץ חזר ב-2002. עם בואו הקים את להקת נקודות נעלמות, בה  שימש סולן וגיטריסט. עמו בהרכב ניגנו ארז בכר (תופים), יריב אלטמן (גיטרה) ואיתי סימון (באס). הלהקה הקליטה שני אלבומים: "רוצים כמו" (פוך, 2003) שנטה לגראנג' ו"שקט שקט" (נענע, 2005) שפנה לרוק מלודי יותר. בשני האלבומים אחראי לאזרוב על כל המילים והלחנים ("חלום או המשך יום?" מהאלבום השני נכתב בשיתוף עם ארקדי דוכין).

לאחר צאת האלבום השני התפרקה הלהקה ולאזרוב המשיך בקריירת סולו. בעזרתם של יוסי מזרחי (באס), אור בהיר (גיטרה), מוטי מזרחי (תופים), אבישי ספיר (קלידים), עובד אפרת, קרני פוסטל ונגנים נוספים, הקליט את אלבום הבכורה "לאן שנוביל" ב-2006. את האלבום שיתף להורדה חינם ברשת האינטרנט ואף חילק אותו חינם בהופעות עם הכיתוב "דיסק זה ניתן במתנה לחובבי מוסיקת רוק". כך גם עשה עם אלבומו השני, "לדעת לעזוב", שראה אור בתחילת 2009 והופק עצמאית ע"י אבישי ספיר.

דיסקוגרפיה