ג'וני

[ היפ הופ / ראפ ]

ביוגרפיה

בגיל 17 הגשים יונתן גולדשטיין, אקא ג'וני (הקטן), חלומות המספיקים לגדוד של ראפרים צעירים, גם כאלה שיש להם אחיזה בעולם הראפ. אמנם משפחתו מיודדת עם משפחתו של דודוש קלמס מהדג נחש, אך עובדה זו כשלעצמה אינה מסבירה איך אלבום הבכורה שלו בגיל זה מכיל לא פחות מ-27 (!) אמנים (לא מעט מובילים) שהטריחו עצמם לאולפן ההקלטות. כנראה שזה הקטן גדול יהיה.

גולדשטיין, תלמיד בתיכון תלמה-ילין במגמת ג'אז ומתופף מגיל צעיר, החל את היכרותו עם הבמה ועם עולם הראפ המקומי הזוהר כבר בגיל 11, כאשר התארח בהופעה של הדג נחש. קלמס האזין באותה תקופה לאחד משיריו של גולדשטיין, התלהב והחל לטפח שיתוף פעולה פורה. יחד עם שאנן סטריט עבדו על אלבום הבכורה אך זה החליט לגנוז אותו בגיל 16, אך לא לזמן רב. עוד בטרם מלאו לו 17, הפיק מוסיקלית עבור כהן @ מושון, סגול 59, נועה פארן והדרה לוין ארדי.

בתוך כך נוצרו קשרים הדדיים אותם החליט לפרוע כאשר הקליט את אלבום הבכורה שלו. בין דופקי הכרטיסים ניתן למנות כמובן את הדג נחש, כהן @ מושון, סגול 59, נועה פארן והדרה לוין ארדי , אך גם את רמי פורטיס, שלומי שבן, מוקי, Useless ID, דן תורן, סאבו וקותי, יוסי פיין, שי 360, עדי אולמנסקי ועוד. בסינגל הראשון מתוכו, "בלילה בחלום", מתארחת תום רהב.

דיסקוגרפיה