הילה זהרור

[ פולק / אקוסטי ]

ביוגרפיה

הילה זהרור היא אחת הזמרות האהובות על Qube, בהצליחה ליצור מוסיקה העוסקת באינטימיות , נשיות, התמודדות עם משברים ובחיים ללא שמץ של בנאליות ועם מלודיות כובשות.

הילה רכשה את השכלתה המוסיקלית בקונסרבטוריון העירוני בפתח-תקוה, שם נולדה. בצבא שירתה כזמרת בלהקת חיל הים ומאוחר יותר בלהקת חיל החינוך (באותו מחזור עם דנה עדיני והשחקנית איה שטיינוביץ קורן). לאחר הצבא למדה משחק בבית צבי והשתתפה במספר הצגות ("המורדים" בתיאטרון הקאמרי, "הדבר האמיתי" בבית לסין ועוד).

בד בבד, החלה לפתח את הקריירה המוסיקלית. היא איגדה סביבה להקת ליווי שכללה את הגיטריסט רונן זל (מתהילת היורשת), מתן אפרת על התופים, אלון מוטקין על הקלידים וגיל מלמוד על הבאס. ארבע שנים הופיעה עם חומריה מקוריים (לעתים עם מלווים אחרים כגון הגיטריסט תום שמש והפסנתרנית עדי רותם), בטרם ניגשה לעבודה על אלבום הבכורה. עוד בטרם עשתה זאת, ניגנה יחד עם חיים אוליאל בהופעות שלאחר צאת אלבומו "סימני סערה", הקליטה שיר באנגלית ("Butterfly") עם מאיר עמר (ביג M מטיפקס) ותרמה קולות רקע באלבום "עזרה בדרך" של נעם רותם.

אלבום הבכורה הופק עצמאית ע"י לני בן בשט וכולל נגנים מנוסים כבן הנדלר, רונן זל, אבישי כהן, אדם שפלן וחברי אינפקציה גיא שמי ועמרי הנגבי. שירים נוספים הוקלטו עם יוני בלוך. זהרור ניסתה להשתלב בעונה השישית של כוכב נולד אך לא צלחה את טעמם של שופטי התכנית. ב-2008 הוציאה את סינגל הבכורה "הזרות המוכרת". כעבור שנה השתתפה במחזה "אבק" בתיאטרון גבעתיים.

דיסקוגרפיה