ניקו טין

[ אלקטרוני ]

ביוגרפיה

זהר שפיר היא יוצרת אלקטרוניקה מוכרת בירושלים ופעילה בלייבל אק-דאק. תחת שם הבמה ניקו טין, שיתפה פעולה מראשית ימי הלייבל עם מרבית אמניו, בעיקר בקולות ליווי: עם Spark O (באי.פים Goodbye Galaxy ו-Rediscovers [בשיר השלישי, Smoking Is Fine], לו אף עיצבה את העטיפה, ובשיר End of The World מהאוסף השני של הלייבל), עם מיול דרייבר (באלבום Microscopic Moves), עם פוליש באטרפליי (יחד עם Spark O באחד הקטעים באי.פי הרמיקסים Cut Off The Wire ובשיר Six Days & Seven Nights באוסף השני של הלייבל) ובהופעות עם Rockstar Wannabe, כצמד הנקרא K.G.Babes.

ב-2006 עשתה צעד קדימה מעבר לשיתופי הפעולה כאשר הקליטה את אלבום הבכורה שלה, Workshop. האלבום כולל שמונה שירים וארכיון סאונדים ולופים, שהמאזין יכול להשתמש בהם ליצירת קטעים משלו. האלבום יצא בשיתוף הלייבל הירושלמי משהו על הדרך. בסוף השנה הוציאה קטע נוסף בשם True Desire מתוך Empty Heart EP, החלק השישי והאחרון בסדרת Ducks Don't Sweem in Swamp של הלייבל אק דאק.

ב-2007 הופיעו ק.ג.בייבס בפסטיבל No No Logic בברצלונה, ספרד. בתחילת 2008 שוחרר אי.פי נוסף שלה באק דאק, Two Trick Pony, שביעיית קטעים בהקלטה ביתית. כמו כן החלה להופיע עם אולה סבצ'וק תחת השם Cassexxe Vibrato כצמד אלתורים אלקטרוני. בסוף השנה נטלה חלק בהקלטת האלבום האפונימי של הנויזר הירושלמי פיקה. ב-2009 חידשה את שיתוף הפעולה עם ספארק או, כאשר הצמד שיחרר את הסינגל Love & Pop באק-דאק, יחד עם חמישה רמיקסים מאת Mule Driver, מוזארקו, ואן פצנובסקי ועוד.

תכנות

זוהר   שפיר

דיסקוגרפיה

Dearest Yazajarin Astrologia

רשימת שירים