נעמה הילמן

[ פולק / אקוסטי ]

ביוגרפיה

נעמה הילמן הגיעה ללונדון "בטעות". היא טסה ב-1998 בעקבות חברה דאז (והיום בעלה, אוהד עזר מלהקת Shrugged ולשעבר מלהקת הגן האנוכי) ונשארה שם.

על אף שלמדה בנעוריה לנגן על פסנתר, הילמן החלה לעסוק מוסיקה בעצמה בגיל מאוחר יחסית. זה קרה בלונדון, כאשר החליטה שאת זמנה הפנוי תנצל בלימודים ולכן נרשמה לקורס בן שנה בבית ספר למוזיקה פופולרית המתמחה בשירה. היא למדה לנגן על גיטרה והחלה לכתוב שירים, בשפה האנגלית, שאינה זרה לה (התגוררה חמש שנים בארה"ב). היא בנתה אולפן הקלטות ביתי ובו הקליטה את השירים שלימים ייכנסו לאלבום הבכורה שלה, Living Room (יצא ב-2004). האלבום מציג אחד-עשר קטעים הנשענים על מלודיות אקוסטיות ופולק רך. באלבום ובהופעות מנגן לצידה אוהד עזר. לשיר הפותח Falling צולם וידאוקליפ שזכה לזמן אויר נאה בערוץ המוסיקה. האלבום נמכר דרך האתר הרשמי ובהופעות חיות. בארץ הופץ ע"י האזן השלישית.

הילמן הגיעה לארץ פעמיים לאחר צאת האלבום להופעות בחנות האזן השלישית ובמועדון זאפה. בסוף 2005 החלה לעבוד על אלבום שני ועוד בטרם השלמתו שיחררה אי.פי אקוסטי לרשת בשם In Between The Lights, בו כללה גירסת כיסוי לשירו של ג'וני קאש, Ring of Fire.

לצד שירי הפולק האקוסטי הענוגים, הרהיבה עוז לרעות בשדה מוסיקלי אחר ומפתיע במיוחד - הטראנס. שני שיתופי פעולה כאלה אירעו ב-2007: Quiet of Mind עם אנדי פרינץ ו-No Inbetween עם Talla 2xlc. אך ב-2009 חזרה אל הבית המוכר עם צאת אלבומה השני, Mid Air.

דיסקוגרפיה

In Between the Lights

רשימת שירים