סכינים בעינים

[ Pאנק רוק / הארדקור - 2007 ]

ביוגרפיה

תוחלת חייה הממוצעת של להקת Pאנק / הארדקור בישראל אינה עולה על שנתיים, במקרים קיצונים גם לא מעל חודשיים. החבר'ה של סכינים בעינים עושים הכל כדי לשמר את הסטטיסטיקה ואמיתותה, כך שלאחר גלגולים שונים ומשונים שכללו את Fatcore, Junkyard Kids ויד שניה, וביתר שאת את אסורה, החליטו להמציא עצמם בסוף 2007 בשם אחר. ב-2009 נקים כנראה ערך חדש עבורם...

אהוד רופא, גיא שחם וספי אקריש המשיכו את קו ההארדקור-פינת-Pאנק של אסורה עם שני הבדלים: ניר חכים החליף את לירי כץ בעמדת התופים ואילו ואלרי שפוליק ויתר לגמרי על הגלגול הנוכחי. והיכן שאסורה הפסיקו, סכינים בעינים ממשיכים. דמו שמשוחרר לרשת, הופעות הרצה בפטיפון, בגדה השמאלית ובחניונים תת-קרקעיים ולבסוף טור אירופאי צפוף בגרמניה, איטליה והולנד במהלך ספטמבר 2008. הם לא היו לבד - המועדונים רוו להקות בגלגולים מחודשים שחלקו עמם במה. כך מונדו ג'קו (מגה פיגוע + לא כשר), שנאת חינם (מונדו ג'קו + מטען), מטען ואחרים.

עוד ב-2008 הקליטו את אלבום הבכורה שלהם, שיצא על גבי פורמט של ויניל 10". הוצאה זו חנכה את לייבל המחתרת האנרכיסטי החדש Urban Decay, כמתחרה של הלייבל בושת הותיק. כעבור שנה הוסיפו שמונה שירים לרפרטואר, אשר שוחרר במסגרת ספליט עם אכזבות' (100 עותקים על גבי קלטת, 666 אלבומי ויניל "7). ב-2009 הקליטו עוד ספליט, הפעם עם הרכב ההארדקור הבלגי The Brave Do Not Fear The Grave.

שירה

אהוד   רופא

גיטרה

גיא   שחם

באס

ספי   אקריש

באס

בן   גליקשטיין

תופים

ניר   חכים

דיסקוגרפיה

סכינים בעיניים / BatalJ

רשימת שירים

סכינים בעיניים / אכזבות'

רשימת שירים