עדי כהן הברון

[ פופ ]

ביוגרפיה

כמו קרן פלס, איה כורם, מירי מסיקה ואוהד חיטמן, גם עדי כהן הברון היא חיילת מצטיינת בפרוייקט כיבוש הפלייליסט של צבא רימון למוסיקה בת זמננו. אך בעוד בוגרי המחזור שלה (ערן צור, יובל מסנר, אתי אנקרי ואלונה דניאל) הסתערו מרגע השיחרור על יעדי הפופ המבוצרים, כהן הברון לקחה את הזמן שלה, התקדמה עקב בצד אגודל עד שהבשילה ושלפה את הנשק האסטרטגי הטוב ביותר שקיים בשוק עבור אמני אינדי מתקדמים: רן שם טוב.

בטרם ניסתה את השוק הישראלי, הופיעה כהן הברון במזרח הרחוק, במועדונים בפיליפינים וביפן. לארץ חזרה כדי לשחק את "כריסי" במחזמר שיער (1991). ואולם תאונת עבודה בדמות עמוד תאורה שנפל על ראשה, השהה את התקדמותה לשנתיים. במהלך שיקומה בבית, ניצלה את הזמן לרכוש ידע בהפעלת תוכנות מוסיקה ביתיות ולכתוב שירים. לכשהחלימה, עסקה במקצועות מוסיקליים - כמרצה למוסיקה אלקטרונית במכללת "הד", כמפיקת להקות נוער באיזור השרון וכמוסיקאית בתיאטרון "מקסים". בנוסף, עבדה עם נקמת הטרקטור, DJ ויק (עמו הקליטה סינגל) ורפי פרסקי.

ב-2006 החלה להקליט את שיריה הראשונים. לצידה גייסה את רן שם טוב כמפיק מוסיקלי ויחד עמו ועם צחי פסטרנק על הגיטרות, שגיא פינקלמן על הבאס ויוסף הלחמי על התופים, הקליטה שלושה סינגלים ("זה קורה", "דרך משלה", "אולי") מתוך אלבום הבכורה, "דרך משלה", שאמור לראות אור בתחילת 2007.

דיסקוגרפיה

דלתות מסתובבות

רשימת שירים