שחף שוורצמן

[ טראנס / אמביינט ]

ביוגרפיה

כנהוג בעולם הטראנס-האוס-דאנס, יוצריו אינם מסתפקים בקידום עצמם תחת מותג מרכזי אלא יוצרים בשמות משמות שונים. שחף שוורצמן פעיל ותיק בסצינה זו, כשבמהלך הקריירה הוציא קטעים רבים תחת שמות שונים. נזכיר כמה מהם להלן.

בצעירותו דוקא לא התעסק באלקטרוניקה אלא הגיע מרקע קלאסי על קלידים. הוא שימש כקלידן בלהקת See Them Smile, אשר הקליטו אלבום אחד ב-1989 (על גבי קלטת, בהפקת רזי בן עזר). כטראנסיסט, עבד עם יוצרים מקומיים כנתי ביט, ישראל פישמן, דורון זמורה ועוד. ב-1994 עבד עם נתי ביט (ולזמן מה גם נתי משעלי) בהרכב Power Source. שני הטראקים הראשונים שהקליטו היו "The Calling" ו-"Everest" באוסף Trance Mix 4 של הלייבל Melodia Records. בהמשך הוציאו שני טראקים נוספים ("Granada", "Goaway") שזכו להצלחה ברחבי העולם ונכנסו לפלייליסט של DJים כפול אוקנפולד, דני רמפלינג ומארק אלאן. ב-1999 הוציאו אלבום ראשון בשם "Cosmic Waves".

עד אז, עבד שוורצמן עם California Sunshine על אלבומם Imperia; הקליט עם פישמן תחת השם Red Headed (טראק בשם Psycho Train נכלל באוסף Trance Mix 9 ללייבל Melodia Records); שוב עם נתי ביט, הפעם תחת השם Desert Moon (להרכב זה סינגל בשם Galbi באוסף KOSMONOVA Remix של הלייבל Dos or Die); ויחד עם דורון זמורה תחת השם Dzamb (סינגל 12" בשם Annabel בלייבל kinky vinyl).

ב-2003 חבר עם ה-DJ אילן גוזל לבאסיסט אמיתי פריינטה (הידוע כנגן בלהקת הליווי של מיטלמן ב"כוכב נולד" ו"לא נפסיק לשיר") ויחדיו הקליטו תחת השם Fuf & Goz. ההרכב חתם בלייבל Whoop והופיע לייב בשילוב שירה וגיטרות. הסינגל הראשון, Coffee2go, אירח את נביא ההאוס מרשל ג'פרסון והסינגלים הבאים Show it ו-loveon המשיכו את הקו המשלב דיפ-האוס, אלקטרו ופרוגרסיב. DJ נוסף עמו שיתף פעולה באותה שנה הוא ג'יילס גודמן תחת השם Flying Camel. הרכב זה הקליט סינגל האוס בשם Kuli Sana בלייבל האוסטרלי vapour וגירסת אמביאנט עם DJ צופי בדיסק "זולה".

דיסקוגרפיה