אבוללה

[ אקספרימנטלי - 2004 ]

ביוגרפיה

צבי שפירא, הוא אבוללה, החל ליצור מוסיקה בסוף שנות התשעים. תחילה גיבש סביבו הרכב בשם אבוללה ואפוני הפלא, מאוחר יותר יצר מוסיקה אלקטרונית ניסיונית לבד בביתו. הוא הקליט את חומריו על קלטות ופיזר בין חבריו. אחת מהקלטות הללו הגיעה לידיו של רון_זד (גאופ). האחרון צירף אותו ללהקה שניגן בה אז, King Overtrone. הם יצרו יחד דמו בעל חמישה שירים, שלא ראה אור מעולם. עם הזמן, גילה רון_זד את הצד האוונגארדי שבו והחל ליצור בכיוון זה. לאחר עוד כמה הקלטות משותפות, הציגו חומר זה בפני קוסטה מהלייבל זווקופרוססור, שאהב את מה ששמע והציע להם להשתתף בערב של הלייבל. זו היתה ההופעה הראשונה המשותפת של גאופ ואבוללה.

מלבד השת"פ עם גאופ, המשיך שפירא לתקלט כ-DJ Aboolele, בעיקר חומרים של טכנו, הארד-ביט, ברייקביט ו-IDM. הוא היה הרזידנט של מועדון בלילינבלום וחלק מארגון שנקרא בליץ הפקות, שהפיק מסיבות בכל מיני מקומות מוזרים, בדומה ל-RAW הירושלמים. בנוסף, היה חבר בהרכב זמני בשם Nothing Carpets יחד עם אחיו, בני שפירא.

עם זאת, מעולם לא זנח את הפרוטו-פאנק והנויז. הוא הקליט עשרות אלבומים, חלקם עדין מחכים לזמנם להתפרסם. אלו שכן יצאו, יצאו בלייבל שרון_זד הקים לעצמו (RZR). לפחות ארבעה אלבומים פירסם בלייבל, לא כולל אלבום משותף עם גאופ (Fist Your Ears) ואלבום משותף (ספליט) עם אנגסטרום, שהם מספר מוסיקאים מרחבי העולם שהקליטו כמה קטעים בהתכתבות בדואר. מספר קטעים נוספים נכללו בכמה אוספים של לייבלים אמריקאים וכמה הוצאות יצאו באתר Roil Noise.

ב-2007 שותף עם גאופ בשני הרכבים שהוציאו אלבומי בכורה: פחית ("עוית בעין שמאל") ו-Eat or Drink Covetously") Birdie Num Num").

מולטי

צבי   שפירא

דיסקוגרפיה

The Attack of the 19th Killer

רשימת שירים

People Will Remember the Great Bee Massacre of 2006

רשימת שירים

Deconstruction of Ambient Sounds

רשימת שירים

The Yellow Space Between The Sun And The Darkness In YOU

רשימת שירים

Destroy and Search / Attempts in Hatred

רשימת שירים