גאופ

[ נויז / אינדסטריאל - 2004 ]

ביוגרפיה

"אני מנצל את כל מה שאני שומע ומעבד את זה לצלילים. התחלתי לעשות את המוסיקה הזו לפני שידעתי שיש תחום כזה, חשבתי שאני סתם מפגר שמקליט קולות דביליים. אני מנגן על כל דבר שיש לי בבית, החל מלהקליט נעליים נופלות וכלה במקלדות, תוכנות וכלי נגינה מכל סוג שנופל לי לידיים". כך מתאר רון_זד, האיש מאחורי גאופ, את היצירה המוסיקלית שלו.

גאופ הרים לבדו מפעל חיים אקספרימנטלי. הוא החל להפיץ את הקלטותיו ברשת ועותקים ספורים לחבריו ב-2003. נאמן לרוח ה"עשה זאת בעצמך" (DIY), הוא מעצב לבדו את עטיפות האלבומים, מכין אותם לבדו, מביים לעצמו קליפים ואף הקים בתחילת 2005 "לייבל" משלו, בשמו, כבית מאורגן לכל ההוצאות. מלבדו, הוא מפיץ בלייבל הוצאות של שותפו המוסיקלי אבוללה ופרוייקט בשם אנגסטרום, ארבעה אנשים (אחד גר בארץ, שניים בארה"ב ואחד בצרפת) שעושים מוסיקה קיצונית בהתכתבות ע"י שליחת רצועות אחד לשני. קטעים שלהם יצאו בספליט עם אבוללה.

הסגנון המוסיקלי אינו מוגדר והוא משוטט בתחום האפור שבין המוסיקה הניסיונית האוונגארדית \ פוסט תעשייתית לדברים מבוססים יותר כמו מטאל ואלקטרוניקה. בשנים 2004-2005 הקליט שלושה אלבומים ואי.פי אחד. כמו-כן, הופיע רבות עם אבוללה. אלבום משותף לשניים, Fist Your Ears יצא ב-2004. פרוייקט נוסף עם אבוללה ואיתי מטוס נקרא שטוטה קולה, המושפע מאוונגארד וקראוט רוק ומשולבים בו גיטרות, מפוחיות פה, כלי נשיפה וקצת תכנות.

ב-2007 ראו אור בלייבל מספר הוצאות פרי שיתוף פעולה נוסף דרך הרשת, הפעם עם מוסיקאי נויז יפני (המתגורר בקנדה) בשם הגרי נקאשי. כמו כן, שותף עם אבוללה בשני הרכבים נוספים שהוציאו אלבומי בכורה באותה שנה: Birdie Num Num (האלבום "Eat or Drink Covetously") ופחית (האלבום "עוית בעין שמאל").

מולטי

רון_זד  

דיסקוגרפיה

Pictures of Gold and Terror

רשימת שירים

Bebop Nations Rock Steady

רשימת שירים

Music That Prevents Obsolete Stuff

רשימת שירים

Blancegro Brant & His Loss

רשימת שירים

The Attack of the 19th Killer

רשימת שירים

I've Been Breakin Into Cars Fo You

רשימת שירים

Deconstruction of Ambient Sounds

רשימת שירים

Negative Rain Transmissions

רשימת שירים