יותם אבני

[ אקספרימנטלי ]

ביוגרפיה

יותם אבני נולד בקרית אונו ביום האחרון של 1987. מגיל צעיר התעניין בכל הז'אנרים האלקטרונים (וגם האקוסטים). מ-2003 הוא יוצר מוסיקה בעצמו. הוא מעיד על יצירתו כאמביינט מונוטוני מלנכולי. ב-2005 הקים את הלייבל Lost Children יחד עם חבריו היוצרים אלון שבת (אקא Saturday Oak) והצמד אייל גרינגראס ויורי אודומסקי (אקא Mimic).

ההוצאה הראשונה של הלייבל היא ספליט אי.פי של אבני עם מימיק בשם The Infinite Gradient / Baby Music. שתי היצירות בנות 20 דקות לערך כל אחת והקטע של אבני (Baby Music) מספק אמביינט ילדותי הכולל סמפולי קולות תינוקות וצעצועים לגיל הרך. בפברואר 2006 יצא אוסף ראשון של אמני הלייבל ובו שלושה קטעים של אבני: Daddy Smile ,Hadar ו-Knives Out (האחרון הוא המילים של השיר של רדיוהד ללחן מקורי של אבני).

כמו-כן הוציא בנובמבר 2005 מיקסטייפ (DJ Set) בשם "Uganda", הופעה חיה שלו בפאב אוגנדה בירושלים ובו קטעים של ביורק, דפש מוד, זגונדר, AGF וכמובן, מימיק. מיקסטייפים נוספים בשם The Bo..reg Tapes הכין יחד עם Saturday Oak, כאשר שיחקו על רשמקולים ישנים, מחשב, תדרי רדיו ורחשי גיטרות דרך מיקרופונים. מיקסטייפים אלה ניתנים להורדה באתר. אבני חבר בקולקטיב החברים של מקלטתקליטים ושל DJ Company.

דיסקוגרפיה

Singles Collection 2015-2020

רשימת שירים

בחורות בגילנו

רשימת שירים

The Infinite Gradient / Baby Music

רשימת שירים