פוחלץ

[ נויז / אינדסטריאל - 2005 ]

ביוגרפיה

כאשר האינדיסטריאל - טכנו המטאלי של Vultures נפח את נשמתו ב-2004, קם ההרכב הממזר ליטרשפיך והמשיך את הזירמה של נויז מזעזע ומחריש אזניים אך מאור אפלבאום לא היה שם. רני זגר, סולן שני ההרכבים, לא ויתר ומצא את הזמן והמקום להמשיך עם אפלבאום את שיתוף הפעולה. ב-2005 הקימו השניים את פוחלץ, הרכב אינדטריאלי רועש לא פחות, שציין בין השפעותיו את איינשטרוצנדה נויבאוטן הגרמנים, מרצבאו היפנים וביג בלאק היאנקים.

אלבום הבכורה של הצמד, Victims of Self Preservation, ראה אור ב-2006 בלייבל הפרטי של מאור ולאחר מכן הופץ ע"י Heart & Crossbone, הלייבל הגיהנומי של דודיק אופנהיים (מר Cadaver Eyes). לאחר שנה הוציאו את Thanks For Giving In, אלבום המורכב מקטע אחד, שיצא בלייבל הירושלמי "משהו על הדרך" ב-150 עותקים בלבד.

ב-2007 החליטו השניים להפיץ את בשורת הרעש בחו"ל והחלו לרעות בשדות זרים רעשניים. האי.פי Cold Turkey, בו ניגן גם הגיטריסט תום דוידוב (אקא צורר), יצא בלייבל הגרמני BlackGapDeathTrap. עוד באותה שנה הוציאו בלייבל זה ספליט עם ההרכב Glass Ceiling והיוצר ג'וש ליי. בספליט כללו שני קטעים חדשים (Discourse, No Hands). ויראו כי טובה הדרך ויצרפו אליהם את מתופף המטאל מתן שמואלי ובסוף השנה מקימה השלישיה את Grave in the Sky.

ב-2008 הוציאו קלטת בלייבל השוודי kAnal Tapes בשם Black Sheep Of Bleak September. גם קלטת זו כללה שני קטעים: קטע הנושא, אשר הוקלט בהופעה חיה בפסטיבל Noisemass ב-2006 ובצדה השני של הקלטת הקטע April Apyrexia, שהוקלט בהופעה חיה בפטיפון ב-20/04/2007.

מולטי

רני   זגר

מולטי

מאור   אפלבאום

דיסקוגרפיה

Black Sheep of Bleak September

רשימת שירים

Victims of Self Preservation

רשימת שירים